Arashi - Kobieta Fakir - FAKIR SHOW & NEW BELLY DANCE

                            

Polecamy:

 

 

Arashi - Kobieta Fakir - Jedyna w tej części Europy kobieta wykonująca pokazy fakirskie. Arashi jest prekursorką nowego gatunku/stylu tańca "New Belly Dance Style". Jej styl tańca zaczyna być coraz modniejszy w Indiach, Grecji, USA i Turcji. Powstał juz kilka lat temu, ale dopiero od niedawna zaczęto się nim interesować. Arashi zafascynowana kulturą i magią Indii postanowiła pokazać swoje umiejętności światu. Wygrała tym swoje artystyczne życie. Jej pokazy sprzedają się wspaniale do klubów, dyskotek i na imprezy firmowe.
Jako absolwentka szkoły aktorskiej Doroty Pomykały zawsze chciała występować na scenie. Postanowiła stworzyć coś własnego. Wraz z Magikiem Markusem stworzyli magiczne show w połączeniu z pokazem fakirskim. W ten sposób powstała nowa twarz na Polskiej estradzie -Arashi. Uczyli ją Magik Markus, Kiron Saha iluzjonista i fakir z Indii i Jurij Mokriszczew - hipnotyzer i fakir z Ukrainy.

Zadzwoń - zamów pokaz Arashi - tel. 603 995 335

www.fakirka.arashi.art.pl

Proponujemy ciekawy program artystyczny Arashi:

"Arashi Fakir Show" - to wspaniały program artystyczny. Co ciekawe zarówno połykanie miecza, leżenie na gwoździach i taniec na szkle nie są trikami iluzjonistycznymi. Pokaz fakirski Arashi to taneczne show przeplatane efektami fakirskimi.  

Arashi tańczy współczesną formę tańca brzucha - New Belly Dance. To gatunek, w którym wykonuje się elementy klasycznego tańca brzucha w połączeniu z akrobatyką, a nawet tańcem disco i w niektórych przypadkach hip hop (głównie w USA). Pokaz Arashi, to również odważny taniec z płonącą pochodnią, dotyk ognia, całkiem jakby był zimny, połykanie ognia i buchanie nim. Arashi również kładzie się na ostrych gwoździach (paleta 320 ostrych gwoździ), połyka 50-centymetrowe ostrze miecza, tańczy boso na ostrym rozbitym szkle i z tacą pełną płonących świec na głowie.

Pokaz Arashi to piękne kostiumy, zmysłowy współczesny taniec brzucha, to fakirskie profesjonalny i zapierające dech w piersiach show, ale przede wszystkim uśmiechnięta piękna kobieta - tancerka, czyli połączenie piękna, subtelności i odwagi. To show, które warto mieć na swojej imprezie! Pokaz Arashi to trzy do czterech odsłon po kilka minut z przerwami na przebranie.

Zadzwoń - zamów pokaz Arashi - tel. 603 995 335

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

All rights reserved ® Design Akuro Makiguchi Osaka Japan, manufactured by Krzysztof Markus Markiewicz Ostrava Czech Republic © 2008' - 2014'