Magik Markus - iluzjonista

                            

Polecamy:

 

 

Magik Markus - Zafascynowany twórczością Wielkiego Mistrza Harry'ego Houdiniego jest twórcą ciekawych trików i efektów iluzjonistycznych. Laureat wielu nagród na międzynarodowych festiwalach iluzji. Polak zrzeszony w Czeskim Związku Iluzjonistów -  Český Magický Svaz. Honorowy Członek Zarządu International Association of Illuzjonists - społeczny obrońca praw autorskich do trików iluzjonistycznych i ich wykonania. W 2014 roku nagrodzony nagrodą specjalną za wkład intelektualny w ochronę praw autorskich do trików iluzjonistycznych.

Zadzwoń - zamów pokaz Markusa - tel. 502 788 285

www.magik24.pl

Proponujemy kilka programów artysty:

1. "Houdini's Night" - Zapierający dech w piersiach pokaz dużej iluzji (skrzynie i duże konstrukcje) z trikami słynnego Houdiniego. W pokazie tym obok dużych trików z uwalnianiem się z kajdan i lin, zobaczyć można wiele ciekawych trików opracowanych przez Markusa. W programie "Houdini's Night" - w pierwszej części program iluzji scenicznej na wesoło z interakcją z publicznością.

2. "Magiczny Kabaret Markusa" - pokaz iluzji scenicznej na wesoło z interakcją z publicznością. Wspaniała zabawa z olbrzymią dawką humoru. Pokaz wykonalny, niemalże w każdych warunkach. Super impreza dla firm, na bankiety i integracje!

3. "Czary-Mary Na Wesoło - to pokaz dla najmłodszych. Co prawda Markus specjalizuje się w imprezach na wesoło, to jego pokazy wspaniale zapamiętują dzieci. Program jest edukacyjny. Iluzjonista pokazuje na podstawie trików jak działa fizyka, elektryczność i chemia. Ponadto tłumaczy wiele zjawisk, które mogłyby wydawać się niewytłumaczalne. Do większości trików artysta angażuje dzieci. Pokaz "Czary-Mary Na Wesoło" nadają się na każdą imprezę, nie tylko na Dzień Dziecka, Mikołajki i czy inne święta. Zrób dzieciaczkom niespodziankę i zamów Magika Markusa już dziś!

4. Duża Iluzja - na specjalne życzenie pokaz dużej iluzji. Houdini, Garry Boun, Copperfield i kilku innych twórców! Ten wyjątkowy performance może być pokazem samej dużej iluzji, ale istnieje również możliwość aby Markus wykonał w pierwszej części pokaz iluzji scenicznej z poz. 2. Program ten najczęściej przedstawiany jest podczas bali sylwestrowych, ale i podczas ekskluzywnych bankietów i na eleganckich imprezach firmowych.

Magika Markusa wyróżnia olbrzymia estetyka wykonania, niezwykle czysto wykonane triki i dbałość o szczegóły. Magik Markus - 30 lat na scenie. Wykonanych ponad 2700 imprez. Kompozytor - pianista, konferansjer i dziennikarz. Po tylu latach pracy na scenie i z ludźmi chyba już wiesz jaką podjąć decyzję, co do iluzjonisty na swojej imprezie.
Magik Markus wykonuje jedną z najbardziej spektakularnych lewitacji, jaką wykonuje się w tej chwili na świecie!

Zadzwoń - zamów pokaz Markusa - tel. 502 788 285

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

All rights reserved ® Design Akuro Makiguchi Osaka Japan, manufactured by Krzysztof Markus Markiewicz Ostrava Czech Republic © 2008' - 2014'